Álláslehetőség Kereskedelmi referens munkakörbe

Az Állampusztai Mezőgazdasági és Kereskedelmi Kft. munkatársat keres

Kereskedelmi referens

munkakörbe

Főbb feladatok, munkák:

  • Kereskedelmi partnerekkel történő kapcsolattartás;
  • Kereskedelmi folyamatokban való aktív részvétel, ajánlatok, szerződések előkészítése;
  • A kereskedelemért felelős vezető munkájának támogatása;
  • Kereskedelmi jelentések, kimutatások, nyilvántartások elkészítése, vezetése;
  • Vevői reklamációk kezelése;

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Kereskedelmi/adminisztrációs területen szerzett tapasztalat;
  • Középfokú végzettség;
  • Gyors munkavégzés, határidők tartása;
  • Jó problémamegoldó készség;
  • Együttműködési képesség;
  • Jó kommunikáció és diplomáciai érzék;
  • Precíz, pontos munkavégzés;
  • Microsoft Office magas szintű ismerete (Word, Excel);

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség;
  • Bármely, különös tekintettel az SAP vállalatirányítási rendszer ismerete;

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem,
  • Cafeteria keret és egyéb juttatások;
  • Hosszú távú, stabil munkahely, kulturált munkakörnyezet;

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidős munkaviszony

Munkavégzés helye: Állampuszta

Jelentkezés: Fényképes szakmai önéletrajzzal és a fizetési igény megjelölésével az aptakftmunkaugy@gmail.com e-mail címen.

Tudj meg többet!